אודות

מזה למעלה מעשר שנים, חברת Art Living מתמחה בייבוא ישיר של ריהוט ומוצרי תאורה מאיטליה. אנו עובדים ללא מתווכים, ישירות מול המפעלים היצרנים באיטליה, במגוון רמות תמחור. החברה שלנו נציגה בלעדית של למעלה מ -20 יצרנים מאיטליה.

חברת Art Living מספקת ריהוט איכותי לבית ולמטבח, ריהוט גן, פתרונות תאורה מגוונים ודלתות פנים.

החברה שלנו דואגת להעניק שירות ברמה גבוהה. באתרנו תוכלו למצוא ריהוט איטלקי בשילובים וגימורים שונים. לנוחותכם, כל המידע מסודר לפי קטגוריות וסגנונות.

אנו מזמינים אתכם לבקר במשרדנו ולבחור במגוון ריהוט ותאורה המתאימים לצרכים שלכם. אנשי מכירות שהם גם מעצבי פנים מטעמנו יסייעו לכם בתכנון העיצוב ובבחירת הריהוט והתאורה לבית ולגן בהתאם לרצונכם. לנוחותכם, במשרדנו מוצגים קטלוגים ודוגמיות של חיפויי עץ ושל בדי ריפוד מכל המפעלים. כמו כן, אנו מבצעים הזמנות מיוחדות, כך שניתן לייצר ריהוט על פי מידות ייחודיות שתבקשו – למשל, חדרי ארונות או חיפויים דקורטיביים בסגנון "בואזרי".

חברת Art Living מספקת ללקוחותיה את הנחות המפעל המקסימלית ומפקחת באופן קפדני אחר הייצור והאספקה של הריהוט מאיטליה. אנו מתחייבים לגישה אישית לכל לקוח ומנהלים מערכת משתלמת של הנחות והטבות. לקוחותינו נהנים ממחירים נגישים ואטרקטיביים יותר מאלה שבחנויות רהיטים – והמבחר שלנו גדול בהרבה ממה שמוצע לציבור בישראל.

צריך עזרה? לחץ כאן
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני