פינות אוכל יוקרתיות

בחברת Art Living תוכלו למצוא פינות אוכל יוקרתיות ומגוון רחב של רהיטים נוספים במחירים הוגנים. הצוות המקצועי של החברה מספק עבורכם את הרהיטים הנחוצים לביתכם המעוצב במהירות וביעילות, היישר מאיטליה. כאן תוכלו ליהנות ממשלוחים מהירים, לקבל יחס אדיב ולמצוא את הרהיט המעוצב שהיה חסר לכם כדי להשלים את העיצוב הכללי של הסלון או חדר השינה. כמו כן, ב- Art Living מספקים גם גופי תאורה מעוצבים.

פינות אוכל יוקרתיות – מה כל כך מיוחד בהן

לפינות אוכל נודעת חשיבות גדולה, עד כדי כך שבבתים מסוימים מוקצב להן מקום מיוחד בין הסלון למטבח. אלה כמה נקודות למחשבה שיעזרו לכולנו לראות את פינות האוכל באור אחר ולעורר בנו את הצורך להשקיע בעיצובן:

  • פינות מאחדות – פינות אוכל הן הפינות המפגישות בין כל דיירי הבית. משפחה עליזה יושבת בפינת האוכל כדי לטעום מארוחת ערב טעימה שהכינה האם, זוג צעיר אשר רק נכנס לדירה החדשה וטועם אוכל סיני בפעם הראשונה או שותפים לדירה הנאספים למשחק קופסה מרתק. – הטקסט לא מתאים להגדרה וגם לא למוצר (מוצר יוקרתי) חשוב לציין כי פינת אוכל זה קודם כל פריט עיצובי חשוב מאוד מעיד על סטטוס של משפחה. חשוב גם לציין כי פונקציונליות של פינת אוכל זה פקטור חשוב מאוד לבחירה – האם שולחן נפתח ולכמה סועדים זה מספיק? האם שולחן לא תופס מקום ויזואלי בדירה קטנה אך עדיין נותן מענה לאירוח של 10 איש לפחות.
  • פינה לאירוח – פינת האוכל אינה נועדה רק לבעלי הבית, אלא גם לאירוח חברים. הפינה המעוצבת והיוקרתית מסייעת, למשל, בשמירה על הסדר במהלך אירוע חברה. כך, אם אתם עורכים מסיבת סוף סמסטר בדירה, תוכלו לרכז את הכיבודים בפינת האוכל ואת המשחקים וההפעלות לפני צפייה בסרט טוב – בסלון הביתי. (אפשר לשנות לאירוח של משפחה או חברים – שישמע יוקרתי)
  • אין גבול לעיצוב – מכיוון שמדובר בפינות הנבדלות משאר חלקי הבית, בעיצוב פינות אוכל יוקרתיות השמים הם הגבול. ניתן, למשל, לעצב פינות בסגנון כפרי ולשלב שולחנות וכיסאות העשויים מעץ, זכוכית, שיש, מתכת. כמו כן, אפשר להזמין פינות בצבעים אחידים או בצורות אחידות – כמו פינו עגולות הכוללות שולחן וכיסאות עגולים. (מה זה כיסא עגול? – מבקשת לשנות)

פינות אוכל יוקרתיות – תמיד יש מקום

לא בכל הבתים קיים מקום עבור פינות אוכל יוקרתיות. בבתים הכוללים בנייה ישנה, לדוגמה, לא הוקצה מקום לפינת אוכל מטעמי חיסכון. אך גם אם אין לכם פינת אוכל, אין זה אומר שזו גזירת גורל. אם אתם מעוניינים בפינת אוכל, תוכלו להתייעץ עם אנשי מקצוע כמו אדריכל או מעצב פנים כדי להתאים את מבנה הבית עבורה. נוסף על כך, במקרים לא מעטים ניתן פשוט לנצל את הסלון הגדול ולהבדיל חלק ממנו לפינת האוכל.

צריך עזרה? לחץ כאן
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני