ריהוט לחדרי שינה

אנשים רבים מחפשים ריהוט לחדרי שינה כדי להעניק לביתם מראה אסתטי ונעים. Art Living היא חברה המשווקת את הריהוט המתאים לכם לחדר שינה – החל מהבסיס של המיטה, דרך קונסולה מעוצבת ועד לגוף התאורה המרהיב. Art Living מעניקה ללקוחותיה שירותי הובלות מקצועיים המביאים את הפריט המעוצב מאיטליה ועד הבית בישראל. כאן ניתן למצוא מגוון רחב של רהיטים הכוללים ספה לסלון, שולחנות או פינות אוכל.

ריהוט לחדרי שינה – מה הוא כולל

רובנו חושבים כי הפריט המרכזי בחדר השינה הוא המיטה, אשר עליה אנו מתמוטטים בסופו של יום עבודה מפרך, אך למעשה, נדרשים רהיטים נוספים כדי להפוך את חדר השינה לחדר נעים וביתי. אלה כמה מבין הפריטים הנפוצים ביותר:

  • קומודה – הקומודה היא שידה מעוצבת המשמשת לאחסון פריטים שונים. יש המתקינים אותה בחדר האמבטיה לאחסון מגבות וכלי רחצה, ואחרים מעדיפים לשלב אותה עם הרהיטים שבחדר השינה. קומודה הכוללת עיצובים עדינים מעניקה את הרוגע אשר לו זקוקים הדיירים לקראת השינה השלווה.
  • קונסולה – ריהוט מחדרי שינה מורכב גם מרהיטים עתיקים. הקונסולה מחזירה אותנו כמה מאות שנים אחורה ומעניקה לחדר השינה מראה קלאסי וייחודי. היא מתאימה לכל שמתחבר לתקופות קודמות שבהן אנשים השתמשו בנרות כדי להאיר את דרכם בחשכת הלילה. הקונסולה כוללת מגירות אחדות וניתן להניח עליה ספר או כוס מים.
  • כורסה מעוצבת – בנוסף למיטה שהיא חלק בלתי נפרד מחדר השינה, בחדר בעל חלל גדול ניתן גם לשלב כורסת עור מעוצבת או כורסת בד אוורירית. הכורסה מספקת את האתנחתא הדרושה לדייר רגע לפני שהוא עולה על יצועו ומסיים את הפרק האחרון בספר מתח.

ריהוט לחדרי שינה הזקוקים לעיצוב

אף על פי שמדובר בחדר פרטי ולא בחדר הנראה לעיני כל – כמו הסלון הביתי – אנשים רבים דואגים למראה הייחודי של חדר השינה שלהם. ריהוט לחדרי שינה הפך למבוקש בקרב השנים. הורים המעוניינים להעניק לילדיהם תחושה של אסתטיקה בעודם צעירים, רוכשים עבורם רהיטים מעוצבים לחדר השינה הצבעוני, והם עצמם מעוניינים להחליף את השידה הישנה שלהם בקונסולה מעוצבת. כמו כן, יש הדואגים לעצב את חדר השינה של האורחים ולהנעים את שהות המוזמנים בביתם.

צריך עזרה? לחץ כאן
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני