שולחנות סלון

השולחנות משמשים אותנו למגוון פעילויות כמו אכילת ארוחה שגרתית או חגיגית, הכנת עבודות או שיעורי בית או משחקי קלפים עם כל המשפחה. שולחנות סלון הם מבין השולחנות החשובים ביותר בבית, מכיוון שהם מצויים בלב החדר שבו מתרחשת מרבית הפעילות המשפחתית המשותפת. Art Living היא חברת רהיטים מקצועית המספקת רהיטים מעוצבים שונים מאיטליה לישראל – שולחנות, חדרי שינה, ספות, כורסאות, קונסולות וכדומה.

להתאים שולחנות סלון לחלל הביתי

אנשים רבים מחפשים שולחנות מעוצבים לסלון הביתי. יש המסתפקים בשולחן קטן המיועד להגשת שתייה חמה וכיבוד קל לאורחים, ואחרים מעדיפים דווקא את השולחן הגדול. אלה כמה טיפים לבחירת שולחן הסלון המתאים:

  • שולחן לעיצוב כפרי – העיצוב הכפרי מתאפיין בעיצוב טבעי, ולכן הרהיטים במסגרת עיצוב זה עשויים בדרך כלל מעץ. שולחנות סלון מעץ – עגולים או מרובעים, גדולים או קטנים – מתאימים לסגנון הכפרי ומשתלבים היטב באווירה. תושבים הגרים ביישובים אוהבים סגנון זה המחבר בינם לבין הגינה הירוקה שבחוץ. כמו כן, הם אוהבים להעמיד על השולחן העץ בסלון פריטים טבעיים כמו עציצים או סידורי פרחים.
  • שולחן לבית המודרני – הסגנון המודרני מתאפיין בעיצוב מינימליסטי שבו ממעיטים בתליית תמונות ועיטורים על הקיר, ומסתמכים בעיקר על המבנה ההנדסי של הבניין. ניתן לשלב שולחן סלון בצבע אחיד או עשוי בחומרים כמו זכוכית, מתכת גרניט, אשר יעניק לחלל ייחודיות וייצוגיות.
  • לבחור שולחן איכותי – בין אם אתם בוחרים שולחן עץ גדול כדי לאכול עליו את ארוחת הבוקר, ובין אם אתם מעוניינים להציב שולחן זכוכית קטן שיתרום ליצירת האווירה המודרנית בסלון הביתי, חשוב להזמין את השולחן מחברה אמינה המקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים. כך תזכו ברהיטים עמידים שישמשו אתכם לטווח ארוך.

שולחנות סלון – אין סלון בלי שולחן

בכל סלון ביתי כמעט מוצר לו שולחן. הביקוש עבור שולחנות סלון הולך וגובר במהלך השנים. אנשים רבים מבינים כי עיצוב הסלון הביתי שלהם אינו שלם ללא הרהיט בעל ארבע הרגליים, ולכן הם מחפשים חברה מומלצת שיכולה למכור להם את השולחן המתאים להם. מדי פעם נעזרים בעלי הבתים במעצבים מקצועיים, ואלה מסייעים להם לבחור את השולחן המתאים מן הקטלוג.

צריך עזרה? לחץ כאן
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני